Професійно-технічне училище №32
Пятница, 23.02.2024, 19:19
Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Февраль 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Міні-чат

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
       

Оператор комп'ютерного набору - професія ХХІ століття

          • обслуговування комп’ютерних і інтелектуальних пристроїв, систем і мереж обробки інформації та прийняття рішень;
          • комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації;
          • обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих і робототехнічних систем.


       Касир (в організації, установі, на                           підприємстві)

          • грошове посередництво фінансових установ та організацій (крім комерційних та центральних банків) пов’язане з отриманням та перерозподілом фінансових коштів у формі депозитів, крім тих, які передбачені для страхування та пенсійного забезпечення – послуги, пов’язані з відправленням та сплатою грошових переказів та діяльність поштових систем в ощадних касах.

Столяр


Будівельна деревообробка і столярні будівельні роботи.

Результатом роботи столяра є виготовлення складання та встановлення виробів з деревини: віконних рам, сходових огороджень, меблів, дверей, корпусів легких суден, музичних інстументів та інших предметів домашнього вжитку.


                   Муляр


Виконання особливо складної роботи під час мурування та ремонту кам'яних конструкцій будов, промислових споруд, мостів та гідротехнічних споруд.
Муляр робить кладку несучих стін, фундаменту арок, зводів, колон, бере участь в установці віконних і дверних коробок, робить конопатку і заливання швів у збірних залізобетонних конструкціях.


                  Пекар


Різноманітні хлібобулочні вироби: батони, булки, калачі, ватрушки і усілякі кондитерські вироби, напівфабрикати готує пекар. Сучасне хлібопекарське виробництво оснащене поточними комплексно-механізованими лініями, які обслуговує (здійснює пуск і зупинку, регулює рух пічного конвеєра) також пекар. Основним обов'язком пекаря є контроль за формуванням, розшаруванням і випіканням виробів.


Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу

Дослідження та визначення хіміко - бактеріологічного аналізу води, харчових продуктів, сировини, напівфабрикатів та іншої продукції що виробляється в галузях сільського господарства та промисловості.
Електрогазозварник

Виробництво машин та устаткування. Зварювання є одним із основних технологічних процесів виготовлення та ремонт у виробів у різних галузях промисловості будівництва і транспорту. науково - технічне поняття "зварювання" охоплює такі суміжні напрямки, як заготовка і складання, діагностика і нерухомий контроль, техніка безпеки та екологія зварювальних процесів.
-->