Професійно-технічне училище №32
Вторник, 05.12.2023, 08:30
Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Декабрь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Міні-чат

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
       


   Зміна пріоритетів в профтехосвіті викликала необхідність реформування бібліотек освітньої галузі, оновлення змісту їх діяльності, що вимагає від працівників бібліотек переосмислення своєї ролі в даному прцесі. Та й самі бібліотеки виконують специфічні завдання, так і сприяють динамічному розвитку суспільства, особистості. Вони не лише інформаційні центри закладів, а значною мірою центри сприяння самоосвіті користувачів, формування духовності й психологічного розвантаження. Сучасний підхід до моделювання ефективного бібліотечного процесу вимагає від бібліотекаря професійно (професійно - технічного) закладу освіти високого професійного рівня, що включає знання з фаху, а також володіння основами комп'ютерної грамотності й сучасними інформаційно - комунікаційними технологіями, навичками аналітико - синтетичної переробки інформації й передачі її користувачам, уміння створити в бібліотеці комфортне середовище для читача й сформувати в нього позитивну мотивацію до читання. Саме таким досвідченим фахівцем своєї справи і є наш бібліотекар 
Ільїних Галини Іванівна

                                     
Бібліотека нашого училища здійснює інформаційне та культурно - просвітницьке забезпечення освітнього процесу. Розвиває творчі здібності та пізнавальні інтереси учнів, сприяє підвищенню педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання через відповідні технології інформаційної та масової роботи.
Саме масова робота є необхідною умовою успішної роботи бібліотеки. Вона включає в себе проведення виховних, просвітницьких та інформаційних годин, літературно-мовних вікторин, усних журналів, презентацій та обговорення нових книг, оформлення книжкових виставок та тематичних поличок.
У приміщенні бібліотеки оформлені такі тематичні виставки: 
1."Україна - козацька мати"

2."Краю мій - гордість моя"


3."Молодь - за здоровий спосіб життя"

4."Твої права - твої обов'язки"

5."Торгівля людьми - сучасний прояв рабства"

6. "Подвиг безсмертний - пам'ять нетлінна"

7. "О слово рідне, хто без тебе я?"
Разом з класними керівниками бібліотекар проводить виховні заходи, основними напрямками яких є національно - патріотичне, екологічне, естетичне, правове виховання та пропаганда серед молодого покоління здорового способу життя.
Тісно співпрацюємо з міською бібліотекою. Разом провели історичний квест: " Дніпровими порогами, козацькими дорогами".
Бібліотека училища розвиває творчі думки, здібності, таланти, пізнавальні інтереси, виховує інформаційну культуру читання, любов до книги, вміння користуватися книгою.
Бібліотека - море книг,
Бібліотека - храм науки.
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетленні в руки!
Нема прекрасніших доріг,
Ніж в цей вселюдський храм наук!
Благословенна та ясна година,
Коли читає "Кобзаря" юнак,
Коли франка "Огромнії сонети"
Підносять дух, коли говорять Гете,
Шекспір, Міцкевич, Лермонтов, Бальзак.
Бібліотека училища є фундаментом освіти й самоосвіти. Вона є і буде частинкою всіх багатсв людського духу, а книги - кораблями думки, що мандрують хвилями часу і дбайливо несуть свій вантаж від покоління до покоління.

 
-->