Професійно-технічне училище №32
Суббота, 22.06.2024, 16:55
Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Июнь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Міні-чат

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
       

Пріоритетом розвитку освіти України є впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, що забезпечує подальше вдосконалення освітнього процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.

Впровадження інформаційних технологій в освіту суттєвим чином прискорює передачу знань і накопиченого технологічного і соціального досвіду людства не лише від покоління до покоління, а й від однієї людини до іншої. Сучасні інтернет-ресурси, підвищуючи якість навчання й освіти, дозволяють студенту успішніше і швидше адаптуватися до довкілля і соціальних змін, що відбуваються. Це дає кожній людині можливість одержувати необхідні знання як нині, так і в майбутньому. Активне й ефективне впровадження цих технологій в освіту є важливим чинником створення системи освіти, що відповідає вимогам і процесу реформування традиційної системи освіти у світлі вимог сучасного інформаційного суспільства.

Карти знань

Майндмеппінг (mindmapping, ментальні карти) – це зручна і ефективна техніка візуалізації мислення і альтернативного запису.

Карти пам'яті (англ. Mind map) – спосіб зображення процесу загального системного мислення за допомогою схем. Також може розглядатися як зручна техніка альтернативного запису.

Сервіс Mindomo

Oнлайн-сервіс Mindomo призначений для створення ментальних карт, що містять текст, фотографії, малюнки, звук, відео, гіперпосилання.

 https://www.mindomo.com/ru/ .

В сервісі MINDOMO (безкоштовна версія) під одним аккаунтом можна створити лише 3 ментальних карти.

Інтернет-сервіс Popplet

Popplet - простий у використанні і потужний по функціоналу сервіс, що дозволяє створювати ментальні карти. Сервіс також призначений для створення та наповнення контентом онлайнової дошки з можливістю організації зв’язків між розміщеними об’єктами (карти знань).

http://popplet.com/

Сервіс Play Buzz

Play buzz це унікальна онлайн-платформа, яка дозволяє створювати різноманітний інтерактивний контент: тести, опитування, слайд-шоу, статті-списки з анімованими картинками. Це потужна система для створення тестів, вікторин та опитувань. Забезпечує широке використання анімації, завдяки якій кожен тест або опитування виглядають жваво і привабливо. Зміст питання також допускає використання фото - і відеоматеріалів, що дозволяє уникнути монотонності і одноманітності.

Play Buzz генерує унікальне посилання для доступу до тесту, а також спеціальний код для вставки на сторінку вашого сайту або блогу

http://www.playbuzz.com   

-->